Google Plus Twitter Facebook
Oyunlar Oynaa – Oyun Oyna – En İyi Oyun Sitesi -Kral Oyun-Oyun Skor- Çizgi Film İzle – Masal Dinle – Masal Oku – Süper Oyunlar

Vahşi Pirana 6

Vahşi Pirana 6

PUAN :

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
OYNANMA : 1252
Oyna

Vahşi Pirana 6 Açıklama

Vahşi Pirana geri dönüyor! 6. bölümüyle karşınıza gelen bu çılgın oyunda yerli bir halk tarafından geri getirilen Vahşi Pirana yine dehşet saçmaya devam edecek ve ortalığı birbirine katacak! Bu çılgın oyunda tempo hiç düşmeyecek ve nefes kesici anlara şahit olacaksınız! Oyunlar Oynaa farkıyla karşınıza gelen bu çılgın macera oyunu size inanılmaz zaman geçirtecek, bizden söylemesi! Bu sefer kırmızı bir pirana olan Vahşi Pirana yine süper efektleri, oynanışı ve harika görselliğiyle başınız döndürecek! Haydi şimdi ısırma zamanı! İyi oyunlar!

Bu oyun nasıl oynanır?

Bu oyun nasıl oynanır? Vahşi Pirana 6 adındaki bu çılgın macera oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda farenizin sol tuşunu kullanarak insanlara ve tekneler saldırın ve onların kanlarıyla kendinizi geliştirin. Vahşi piranayı kontrol ederken karşınıza çıkacak olan engellere dikkat etmeyi unutmayın! Oyunlar Oynaa ile en iyi macera oyunları evlerinize gelmeye devam edecek! İyi eğlenceler!

Share Button

Kategoriler : Macera Oyunları
Oyun Etiketleri :

YORUMLAR

Yorum Yapın

Tüm Oyunlar